BAYİLİK BAŞVURUSU

 
© AKSU MEDİKAL 
YH CAST > MACROMOLECULE SLEEVE OPERATION FLOW
MACROMOLECULE SLEEVE OPERATION FLOW

YH ÖRGÜ ALÇI SİSTEMLERİ
 

1. Hasta koluna uygun örgü alçı(makromoleküler)seçilir.Paket içerisindeki iç astar(cilt koruyucu) alınır ve hastanın koluna giydirilir.

                 
 

2.Özel paketindeki örgü alçı  çıkarılarak dışarı doğru sarılır,3-5 saniye suda ıslatılır,fazla suyu sıkılır.

                  

 

3.Hastaya  daha önce giydirilen iç astar üzerine örgü alçı giydirilir,sonra iç astarın uzun olan kısımları alçının üzerine doğru katlanır.

                   

 

4. Islak elle sıvazlanarak hasta koluna uygun pozisyon verilir.Yaklaşık 5 dakikada alçı serteleşir.30 dakika sonra örgü alçı tamamen kurumuş olur.

                   
 


 

 

AKSU Medikal sitesinde kullanılan ürün, görünüm ve teknik değerleri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.Bu sitedeki ürünler tıbbi amaçlıdır; doktor, hasta ve ilgili kişilerin silikon/saline meme protezleri, çene / burun / yanak protezleri, parmak eklem protezleri, el cerrahi aletleri, kalça / baldır / penil / testis protezleri, expander, dolgu maddeleri, vida, plak, drill, cerrahi aletler, liposuction cihaz ve aksesuarları, dermatom/mesher cihazı ve aksesuarları, silikon jel ve tabakalar, ameliyat sonrası korseler,yanık elbiseleri,lenf ödem kollukları,varis çorapları,kulak ve burun amaliyat malzemeleri hakkında bilgi alması amacıyla düzenlenmiştir.İlgili Konular;AKSU MEDİKAL,sedef hastalığı,yanık elbisesi,lenf ödem kolluğu,lenf ödem bası giysisi,yanık bası giysisi,fil hastalığı,venöz yetmezlik,Lenfoma Hastalığı,estetik cerrahi,el cerrahi,yara izi(scar),yüz germe...